Yayınlanma Tarihi: |01.04.2015 10:41

Futboldan sonra basketbolda da klasını konuşturdu

Yeşil sahalardan sonra parkede de başarısını gösterdi.

Real Madrid'in Gallerli yıldız oyuncusu Gareth Bale, geçtiğimiz günlerde NBA'in "HalfCourt" çağrısına cevap vererek, yarı saha mesafesinden şut atma becerilerini sergiledi.

Eden Hazard, Demba Ba, David Luiz, Tim Howard ve Andre Schurrle gibi yıldızların ardından yarı sahadan şut atmayı deneyen Bale, 5 denemesinden 3'ünü sayıya çevirerek inanılmaz bir isabet oranı yakalayarak kendisinden önce atış yapan oyuncuları geride bıraktı.

Yarı sahadan yaptığı atışlar sonrasında Bale, "Yarı sahadan şut atmak için birilerine meydan okuyacak olsaydım, bunlar Luka Modric ve Lewis Hamilton olurdu" diyerek, Luka Modric ve Lewis Hamilton'a meydan okudu.

Futbol kadar basketbol oynamaktan da büyük keyif aldığını belirten yıldız oyuncu tatil zamanlarında arkadaşları ile basketbol oynadığınıda söyledi. NBA'de takip ettiğini söyleyen Gareth Bale "Miami'ye gitmiştim ve Miami Heat NBA finallerin de oynuyordu. O zaman gerçekten basketbola ilgi duymaya başladım ve şu anda da izlemekten keyif alıyorum. O zamandan beri onları destekliyorum ve şüphesiz, LeBron James'in o esnada Miami Heat'de olması da önemli sebeplerden biri." ifadelerini kullandı.

Son Yazılar

TDNMedya.com

ANASAYFA

SİYASET

EKONOMİ

DÜNYA

SAĞLIK

KÜLTÜR-SANAT

TDNMedya.com Kategori

GÜNDEM

TÜRKİYE

SPOR

MAGAZİN

YAŞAM

TEKNOLOJİ

Künye

İletişim

E-posta:[email protected]

Sosyal Ağ

Haber Bülteni

[email protected]