Yayınlanma Tarihi: |09.04.2015 09:31

Önce BJK TV'yi kapatın!

Beşiktaş'ta Basın Sözcüsü Metin Albayrak, amatör branşların bir kısmının kapatılması önerisini getirdi. Buna karşı çıkan yönetici Erdal Karacan, "Tasarruf istiyorsanız önce gideri fazla olan, size bağlı BJK TV'den başlayın" yanıtını verdi.

Beşiktaş'ta üst üste gelen kötü sonuçların ardından teknik heyet, futbolcular ve yönetime karşı çatlak sesler yükselmeye başlarken kulübün mali durumu bir başka krize neden oldu.

Bilic de gider, yönetim de gider!

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, yönetim kurulu toplantısında sporcuların ve teknik heyetlerin ödenemeyen alacaklarını gündeme getirerek bu soruna çözüm bulunmasını istedi. Bunun üzerine Basın Sözcüsü Metin Albayrak, "Amatör şubelerin bir kısımı kapatalım" teklifini getirdi. 

FİKRET ORMAN DEVREYE GİRDİ

Ancak Erdal Karacan'ın bu teklife tepkisi çok sert oldu. Karacan, "Burası Beşiktaş, sadece futbol olmaz. Bir sıkıntı anında hemen amatör şubeleri gündeme getiriyorsunuz. Tasarruf istiyorsanız, önce gideri çok fazla olan size bağlı BJK TV'dan başlayın" cevabını verince tartışma büyüdü. Bunun üzerine devreye giren Başkan Fikret Orman, tartışmanın daha da alevlenmesini önledi.

Yönetim kurulu toplantısı çözüme yönelik bir karar alınamadan noktalandı.

Kaynak: Sabah

Son Yazılar

TDNMedya.com

ANASAYFA

SİYASET

EKONOMİ

DÜNYA

SAĞLIK

KÜLTÜR-SANAT

TDNMedya.com Kategori

GÜNDEM

TÜRKİYE

SPOR

MAGAZİN

YAŞAM

TEKNOLOJİ

Künye

İletişim

E-posta:[email protected]

Sosyal Ağ

Haber Bülteni

[email protected]