Yayınlanma Tarihi: |01.04.2015 09:47

Türkiye'nin büyüklüğü buradan geliyor

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Lüksemburg maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Lüksemburg ile deplasmanda oynanan ve A Milli Takım'ın 2-1 kazandığı maçın ardından, bugün yaşanan olumsuz gelişmeler nedeniyle futbol konuşmak istemediğini kaydetti.

Müsabaka sonrası basın toplantısı düzenlenmezken, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Fatih Terim, "Gündemimiz futbol mu olmalı, maç sonunda kritik mi yapmalı çok emin değilim" dedi.

Çağlayan Adliyesi'nde yaşanan terör saldırısında yaşamını yitiren savcı Mehmet Selim Kiraz için taziyelerini ileten Fatih Terim, şunları söyledi:

"Savcımıza çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum. Allah rahmet eylesin. Verilen şehit önemli bir insan. Çok çok üzüldüm. Oyuncularım da öyle. Bir yandan Selimiye Kışlası yanıyor, bir yandan elektrikler kesiliyor, bir yandan savcının vefatı. Şu anda maç değerlendirmesi gibi bir öncelik sıramın olmadığını düşünüyorum. Neler olacağını merak ederek, ülkemin huzurlu olmasını dileyerek, beni şimdi mazur görmenizi rica ediyorum."

"Türkiye'nin büyüklüğü buradan geliyor"

Fatih Terim yaşanan terör olayıyla ilgili olarak da, "Ülkemiz bunları aşar. Beklemediğimiz, istemediğimiz şeyler, Türkiye güçlü bir ülkedir ve bunları aşar, aşmak zorundadır da. Tarihteki büyüklüğü de buradan geliyor" ifadelerini kullandı.

Son Yazılar

TDNMedya.com

ANASAYFA

SİYASET

EKONOMİ

DÜNYA

SAĞLIK

KÜLTÜR-SANAT

TDNMedya.com Kategori

GÜNDEM

TÜRKİYE

SPOR

MAGAZİN

YAŞAM

TEKNOLOJİ

Künye

İletişim

E-posta:[email protected]

Sosyal Ağ

Haber Bülteni

[email protected]